Paweł Brożek przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków

sports news

Paweł Brożek przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków – poinformowali trzynastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Nowa umowa doświadczonego napastnika z „Białą Gwiazdą” będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

36-letni zawodnik w koszulce trzynastokrotnych mistrzów Polski zaliczył dotychczas 413 spotkań, w których strzelił 167 bramek. W klubowej klasyfikacji lepszy jest tylko Kazimierz Kmiecik. Na swoim koncie ma również 38 występów w reprezentacji Polski.

Paweł Brożek zanotował w minionym sezonie piętnaście spotkań. Zdobył w nich dwa gole.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.