Paweł Żyra zamienił Lubin na Chojnice

sports news

Paweł Żyra został nowym zawodnikiem Chojniczanki – poinformował pierwszoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

20-latek dołączył do drużyny prowadzonej przez trenera Macieja Bartoszka na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Zagłębia Lubin.

Wychowanek Górnika Wałbrzych może grać jako ofensywny pomocnik lub napastnik. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu wystąpił w jednym meczu LOTTO Ekstraklasy, jednym spotkaniu Pucharu Polski oraz dwunastu meczach trzecioligowych rezerw Zagłębia. W zespole rezerw zdobył w tym sezonie dwie bramki.

– Paweł to młody zawodnik, ale o takiej jakości, że trudno ograniczyć się do komentarza: talent. To świetny technicznie, kreatywny piłkarz, który często szuka podań otwierających. Liczymy, że bardzo nam wiosną pomoże – podkreślił dyrektor sportowy klubu z Chojnic Rafał Żurowski.

Podopieczni Macieja Bartoszka przed wznowieniem zmagań na zapleczu LOTTO Ekstraklasy zajmują ósme miejsce w tabeli.

(za mkschojniczanka.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.