Pedersen rozstał się z „Szyperami”

sports news

Nicki Pedersen opuszcza Vaestervik Speedway – poinformował klub z Elitserien na swojej oficjalnej stronie.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata spędził w ekipie „Szyperów” dwa lata. Duńczyk nie został jednak uwzględniony w koncepcji budowy zespołu na kolejny sezon.

Wcześniej stosowne umowy przedłużyli Jack Holder i Bartosz Smektała. Australijczyk parafował roczny kontrakt, natomiast indywidualny mistrz świata juniorów parafował dwuletnią umowę, obowiązującą na sezony 2020 i 2021.

Drużyna z Hejla Arena zakończyła 2019 rok na trzecim miejscu w rundzie zasadniczej Elitserien. „Szyperzy” po wyeliminowaniu w półfinale Indianerny Kumla, następnie ulegli dwukrotnie w półfinale Dackarnie Malilla.

(za vastervikspeedway.se)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.