Pekhart: Musimy się wzmocnić

sports news

– Kadra zespołu musi być szersza, zwłaszcza, gdy spojrzy się na liczbę graczy z problemami zdrowotnymi. Jeśli klub chce rywalizować na trzech frontach, musi się wzmocnić – uważa Tomas Pekhart, który w rozmowie z czeskimi mediami opowiada o końcówce sezonu Ekstraklasy.

– Wielu uważa, że ostatni krok jest najtrudniejszy. Mieliśmy szansę zapewnić sobie mistrzostwo z Lechem, naszym największym rywalem. Dopadło nas wiele kontuzji, ale szybko doszliśmy do wniosku, że stać nas na zdobycie tytułu w domu. Paradoksalnie, znacznie lepiej było świętować mistrzostwo na własnym stadionie z kibicami. W poniedziałek otrzymałem informację, że wraz z kilkoma zawodnikami dostaniemy utlopy nieco wcześniej. Szansę dostaną inni w tym młodzi gracze, którym nie brakuje talentu – stwierdził Tomas Pekhart.

– Świętowanie było wyjątkowe, bo płynęliśmy statkiem przez całą rzekę. Przemierzyliśmy około pięciu kilometrów i to niewiarygodne, jak wielu fanów świętowało na brzegu. To były dziesiątki tysięcy kibiców. Po ostatnim meczu w sezonie otrzymamy puchar, wtedy nastąpi coś większego. Po fecie wróciłem do domu około ósmej rano, a moja córka już nie spała. Nie zamknąłem oczu, musiałem zmierzyć się z dwoma dniami bez snu. Mamy podobną mentalnośc do Polaków, a świętowanie było czymś świetnym. Zapewne to najlepsza radość w trakcie kariery, także ze względu na to, co działo się w tym sezonie. Myślę tu choćby o przerwie w rozgrywkach związanej z koronawirusem – opowiadał Pekhart.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.