Pellegri trafi do United?

sports news

Manchester United jest zainteresowany młodym włoskim talentem, Pietro Pellegrim – informuje Sky Sports.

Pellegri niedawno ukończył 19 lat, a pierwsze wieści o nim, świat piłkarski usłyszał, gdy w wieku 16 lat strzelił trzy gole dla Genoi w meczu przeciwko Romie.

Napastnik zadebiutował w Serie A w wieku 15 lat i 280 dni.

Pellegri w styczniu 2018 roku przeniósł się do Monaco, jednak od tego czasu w barwach tego klubu wystąpił w zaledwie sześciu meczach, głównie z powodu kontuzji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.