Pellegrini: Zachowuję spokój w sprawie przedłużenia kontraktu

sports news

AS Roma chce przedłużyć kontrakt z Lorenzo Pellegrinim. Środkowy pomocnik powiedział, że strony w odpowiednim momencie usiądą do negocjacji.

Zawodnik wrócił ostatnio do gry po kontuzji. – Ciężko pracowałem, aby szybko być w pełni gotowym do gry. Wróciłem nawet wcześniej niż oczekiwałem – powiedział Lorenzo Pellegrini w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”.

23-latek jednym z kluczowych graczy „Giallorossich”. Choć jego umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, to klub chce ją już teraz przedłużyć, a także usunąć klauzulę odstępnego, która wynosi około 30 milionów euro.

– Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. Zachowuję jednak duży spokój. Jedynie co się teraz liczy to fakt, że czuję się dobrze. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, to wtedy usiądziemy do rozmów. Będziemy także dyskutowali na temat usunięcia klauzuli odstępnego – przyznał.

Pellegrini jest wychowankiem Romy. Pomocnik w obecnym sezonie wystąpił w sześciu meczach Serie A i jednym w Lidze Europy. Zanotował w nich cztery asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.