Pep Guardiola nie planuje zakupów zimą

sports news

Pep Guardiola powiedział, że Manchester City nie będzie mógł sobie pozwolić w styczniu na zakup nowego piłkarza. Hiszpański menedżer “Obywateli”, wskutek kontuzji Aymerica Laporte’a i Johna Stonesa, a także po odejściu Vincenta Kompany’ego, zamierza postawić na młodych zawodników, którzy są w klubie.

– To nie są moje sprawy, ale w styczniu nie kupimy nowego zawodnika, ponieważ nie mieliśmy ogromnych pieniędzy latem, więc zimą również nie będziemy ich mieli – powiedział Guardiola w rozmowie z “Soccer Saturday”.

– Będziemy korzystali z zawodników, których mamy, czyli Taylora Harwooda-Bellisa i Erica Garcii, a także nowych graczy z akademii. Mamy młodych i utalentowanych piłkarzy, na których liczymy – podkreślił.

– Vincent Kompany był niesamowitą osobowością i ogromnie pomagał mi, a także całemu klubowi. Zdecydował się jednak przejść do Anderlechtu i my musimy iść naprzód – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…