Pesković: Będziemy walczyć

sports news

– Myśleliśmy, że to będzie mecz, w którym się przełamiemy. Nie możemy jednak popełniać takich błędów w obronie. Mieliśmy sporo sytuacji, jednak nie zdołaliśmy ich wykorzystać – powiedział bramkarz Cracovii, Michal Pesković po przegranym 0:1 meczu z Pogonią Szczecin.

– Chcieliśmy zdobyć trzy punkty, przegraliśmy kolejny mecz z rzędu, jednak nie możemy się poddawać. W końcu te mecze będziemy wygrywali – dodał golkiper “Pasów”.

– Rozmawialiśmy w ostatnim czasie z trenerem, wiemy jaka jest sytuacja i musimy w kolejnym meczu zrobić jeszcze więcej, by odnieść zwycięstwo. Na pewno będziemy walczyć i tanio skóry nie sprzedamy – zakończył Michal Pesković.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.