Peter Bosz: Drużynom przyjezdnym gra się łatwiej

sports news

Bayer Leverkusen wygrał dwa pierwsze mecze po wznowieniu rozgrywek Bundesligi. Oba zwycięstwa “Aptekarze” zanotowali na wyjazdach. We wtorek na swoim stadionie podejmą Wolfsburg.

– Przyznam się szczerze, że martwiłem się, że przez przerwę spowodowaną koronawirusem, mój zespół straci swój rytm. Jednak nasi piłkarze pokazali się ostatnio z naprawdę bardzo dobrej strony. Czapki z głów przed chłopakami! – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wolfsburgiem, trener Bayeru Peter Bosz.

– Przerwy między meczami się bardzo krótkie. Przy tak dużej liczbie spotkań, ważna jest kontrola obciążeń na treningach, tak aby piłkarze byli w odpowiedniej dyspozycji – dodał holenderski szkoleniowiec, który poinformował, że w poniedziałkowym treningu udział wzięli, wracający po kontuzji Jonathan Tah i Kevin Volland. – Przed samym meczem podejmiemy decyzję, którzy piłkarze będą do naszej dyspozycji – zapowiedział.

W pierwszych dwóch kolejkach po wznowieniu rozgrywek Bundesligi, drużyny będące gospodarzami, wygrały tylko trzy spotkania. Zdaniem Bosza, zespoły przyjezdne korzystają w ten sposób, z braku kibiców na stadionach.

– Myślę, że to nie przypadek. Drużynom przyjezdnym gra się łatwiej, gdy nie ma kibiców gospodarzy na trybunach. Na pustych stadionach liczy się głównie jakość obu zespołów. My spodziewamy się ciężkiego meczu przeciwko Wolfsburgowi. Będziemy musieli dać z siebie 100 procent możliwości i umiejętności, przez pełne 90 minut, aby wygrać to spotkanie – zakończył trener Bayeru.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.