Peter Bosz: Havertz nie zagra w Pucharze Niemiec

sports news

– Przede wszystkim należy okazać rywalowi szacunek i na pewno to zrobimy. Jednak dla nas cel jest jasny – chcemy awansować do finału – powiedział przed wtorkowym meczem z Saarbruecken, w półfinale Pucharu Niemiec, trener Bayeru Leverkusen, Peter Bosz.

Zdaniem holenderskiego szkoleniowca, brak fanów na stadionie gospodarzy będzie miał pozytywny wpływ na jego drużynę.

– Uważam, że brak kibiców będzie dla nas korzystny. Na pełnym stadionie, przy każdym ataku gospodarzy, a nawet przy każdym posiadaniu piłki, kibice pomagaliby piłkarzom Saarbruecken. Jednak we wtorek fanów nie będzie – dodał 56-letni szkoleniowiec, który zapowiedział, że we wtorek nie zagra Kai Havertz.

– Kai na pewno nie zagra. Mógłby wystąpić w tym spotkaniu, ale nie chcemy ryzykować. Liczymy, że przez te kilka dni wyleczy uraz i będzie gotowy do gry w niedzielę – zakończył Bosz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.