Peter Crouch nie wyklucza zakończenia kariery

sports news

To mógł być ostatni sezon Petera Croucha. Doświadczony napastnik, któremu 30 czerwca 2019 roku kończy się kontrakt z Burnley FC, nie wyklucza, że zakończy swoją karierę.

Były reprezentant Anglii przez kilka ostatnich lat występował w Stoke City. Sezon zaczął więc w Championship, ale zimą niespodziewanie wrócił do Premier League, bo sprowadzili go „The Clarets”.

– Muszę usiąść i się nad tym zastanowić. Nie podjąłem jeszcze decyzji, a klub też takiej nie podjął w moim przypadku – powiedział Crouch, cytowany przez „Sky Sports”.

– Na teraz nie potrafię na to udzielić jasnej odpowiedzi. Wszyscy z którymi rozmawiałem, a zakończyli karierę, gdy byli zdrowi, to żałowali tej decyzji. Każdy z nich mi powiedział, że mam grać tak długo jak jeszcze mogę – dodał.

– Zamierzam usiąść z rodzina i wtedy najpewniej dowiem się, co powinienem zrobić. Gram w piłkę każdego dnia od 23 lat i to jest naprawdę długi czas – stwierdził 38-latek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.