Peterborough Panthers zrezygnowali z Harrisa

sports news

Chris Harris nie będzie zawodnikiem Peterborough Panthers – poinformował beniaminek SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Były uczestnik cyklu Grand Prix jesienią parafował umowę z „Panterami” i miał być jednym z liderów beniaminka.

Włodarze klubu z East of England Showground ze względu na problemy finansowe zdecydowali się jednak zrezygnować z usług popularnego 'Bombera”, który teraz może dołączyć jedynie do Ipswich Witches lub King’s Lynn Stars.

Wcześniej umowy z Peterborough Panthers parafowali Ben Barker, Charles Wright, Craig Cook, Duńczycy Hans Andersen i Lasse Bjerre oraz Nowozelandczyk Bradley Wilson-Dean.

(za peterborough-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.