Petew: Kontrolowaliśmy mecz ponad 70 minut

sports news

Trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew nie krył satysfakcji po wygranej z Cracovią 1:0 w niedzielnym meczu 27. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Ekipa z Podlasia po trzecim zwycięstwie z rzędu awansowała na siódmą lokatę w klasyfikacji.

– Zagraliśmy niezłe spotkanie. Przez nieco ponad 70 minut kontrolowaliśmy mecz – wyznał Petew dla oficjalnego serwisu klubu z Podlasia.

– Mystkowski? Zagrał dobrze, strzelił ładnego gola i co najważniejsze, zapewnił nam trzy punkty. Ten komplet oczek to prezent dla naszych kibiców – podkreślił Bułgar.

– Zawsze polegam na swoim składzie. Na przykład teraz pokazał się Mystkowski, innym razem będzie to ktoś następny. Każdy jest dla nas ważny. Kontynuowaliśmy dobrą grę, ataki, próby zdobycia bramki. Wszyscy, którzy obejrzeli kartki i z tego powodu nie będą mogli wystąpić w meczu za tydzień, to bardzo dobrzy zawodnicy. Nie jest to oczywiście korzystne dla nas, ale o następnym meczu zaczniemy myśleć jutro – dodał Petew.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.