Petew: W kolejnym meczu pokażemy więcej jakości

sports news

– Uważam, że z przebiegu gry zasłużyliśmy na trzy punkty. Cieszy mnie to, że moi zawodnicy podeszli do meczu na poważnie, bardzo skoncentrowani. Ponadto strzeliliśmy trzy gole, ale także stworzyliśmy sobie trzy czy cztery dodatkowe szanse. Dla naszej drużyny najważniejsze są trzy punkty, a od jutra możemy zacząć mówić o kolejnym meczu po wiedział po wygranym spotkaniu z ŁKS-em, trener Jagiellonii Białystok, Iwajło Petew.

– Jestem dziś spokojniejszy, ponieważ mamy zapewnione miejsce w górnej ósemce. Dzisiaj był dla nas bardzo ważny mecz. Nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę punktów. Jestem zadowolony z postawy zawodników, gratuluję im. Ponadto jestem pewien, że podczas kolejnego spotkania pokażemy jeszcze więcej jakościowej gry – dodał Bułgar.

– Cieszę się z gola Jakova Puljicia. Był na boisku po to, żeby zdobyć bramkę. Jestem na niego trochę zły, ponieważ miał wyborną okazję do strzelenia jeszcze jednego gola, ale mam nadzieję, że trafi w następnym meczu – zakończył Petew.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.