Pewniaki na dziś: Niedziela 21.12.

Niedzielne Pewniaki zaczynamy wcześnie, bo o godzinie 12:30, zatem bierzcie i grajcie. My życzymy Wam powodzenia.

[sc:oddsring]12.30 – Vitesse – Heracles

Typ: Over 0.5 w 1. połowie
Kurs: 1.20

Na początek kończących tydzień Pewniaków zaglądamy do Holandii i zostaniemy tutaj na dłużej. Na pierwszy ogień idzie mecz Vitesse z Heraclesem. Stawiamy, że w pierwszej połowie tego spotkania padnie co najmniej jedna bramka i obie drużyny mają szanse, by ją strzelić. Vitesse zmotywowane ostatnim rozgromieniem Ajaxu 4:0 lubi strzelać bramki w pierwszej połowie, podobnie jak Heracles, który ma na koncie trzy wyjazdowe zwycięstwa z rzędu, w ostatnim meczu goście strzelili już w ósmej minucie. Dziś ta jedna bramka w pierwszej połowie powinna paść bez problemów.

[sc:oddsring]14.30 – Breda – Feyenoord

Typ: 2
Kurs: 1.45

Kolejnym meczem z Eredivisie, któremu się bacznie przypatrujemy jest pojedynek NAC Bredy z Feyenoordem Rotterdam. Stawiamy, że to spotkanie wygrają goście, kurs kusi. Breda u siebie gra fatalnie, trzy porażki z rzędu, a trzy dni temu przegrali na wyjeździe 0:6 z Excelsiorem. Feyenoord z kolei cały czas utrzymuje dobrą formę i jeśli z kimś przegrywa to po ogromnej walce, jak w ostatnim przegranym meczu z Vitesse, gdzie było 3:4. Dziś goście powinni spokojnie to spotkanie wygrać.

[sc:oddsring]14.30 – Excelsior – Ajax

Typ: Over 0.5 w 1. połowie
Kurs: 1.25

Cały czas zostajemy w Holandii i analizujemy kolejny mecz z Eredivisie. Tym razem będzie to pojedynek Excelsioru z Ajaxem Amsterdam. Stawiamy, że w pierwszej połowie tego spotkania padnie co najmniej jedna bramka. Gospodarze trzy dni temu wygrali 6:0 z Bredą strzelając gola już w dziewiątej minucie, dziś także ich na niego stać już w pierwszych 45 minutach, a Ajax to zdecydowany faworyt mający w swoim składzie będącego w świetnej formie Arka Milika. 0:0 do przerwy jest prawie nierealne.

[sc:oddsring]14.30 – Nijmegen – Maastricht

Typ: 1
Kurs: 1.21

I na koniec Pewniaków z holenderskiej piłki nożnej zjeżdżamy o poziom niżej, czyli do Eerste Divisie, gdzie NEC Nijmegen podejmie na własnym stadionie Maastricht. Stawiamy, że to spotkanie wygrają gospodarze i nie ma co tego zbytnio argumentować. NEC Nijmegen u siebie ma passę 10 zwycięstw z rzędu, a gra dziś z przedostatnim w tabeli zespołem Maastricht, które na wyjazdach przegrało 7 na 9 meczów. Dziś gospodarze muszą wygrać.

[sc:oddsring]20.10 – Kim Huybrechts – Michael Mansell

Typ: 1
Kurs: 1.25

Kim na Players Championship Finals nie pokazał się z najlepszej strony, jednak wcześniej na Grand Slam Of Darts doszedł aż do półfinału zaliczając po drodze 9 Dart Finish. Na drodze Huybrechtsa stanie Mansell, który od dawna jest w słabej formie, co było widać m.in. na PDPA Players Championship w Coventry, gdzie dwa razy odpadł w pierwszej rundzie, a przeciwników miał słabiutkich. Stać Kima na wygranie tego pojedynku, zdecydowanie.