Pewniaki na dziś: Poniedziałek 22. 12.

Dziś Pewniaki całe w lotkach, ale jakie to ma znacznie, jak będzie (a będzie) sto procent? Powodzenia!

[sc:oddsring]20.10 – Caven J. – Hogg J.

Typ: 1
Kurs: 1.22

Caven grał kapitalnie na Players Championship Finals kilkanaście dni temu. Najpierw wyeliminował White’a, później po ogromnej walce Thorntona, a na koniec przegrał w ćwierćfinale 9:10 z Adrianem Lewisem, chociaż miał lotkę decydującą na 10:8. Jabba jest w naprawdę świetnej formie, jego zejścia na ostatnim turnieju były magiczne, to zdecydowanie powinno wystarczyć na dużo słabszego Jasona Hogga.

[sc:oddsring]22.00 – Smith M. – Suljovic M.

Typ: 1
Kurs: 1.33

Bukmacherzy chyba dali się nabrać na słabą formę Smitha, którą pokazał na Players Championship Finals, gdzie przegrał z Andym Smithem i kompletnie nic mu nie wchodziło. Smith to jednak jest darter z czołówki PDC, miał dużo czasu na poprawienie formy i wierzę, że na tak ważnym turnieju nie przegra z Suljoviciem, który w ostatnich miesiącach gra słabiutko.

[sc:oddsring]23.00 – Van Barneveld R. – Rodriguez R. J.

Typ: 1
Kurs: 1.25

No, no, prawdziwe starcie rutyny z młodością. Barney, który przez całą dotychczasową karierę wygrał kilkadziesiąt turniejów i zarobił £2,344,681 przeciwko 20-letniemu Rodriguezowi, który wygrał do tej pory cztery turnieje i zarobił £37,861. Cóż, jak dla mnie faworyt jest tylko jeden – Raymond van Barneveld. Owszem, Barney w ostatnich miesiącach, jak na siebie grał dość przeciętnie. No ale to jednak jest Barney, odpadnięcie tak utytułowanego zawodnika już w pierwszej rundzie byłoby ogromną niespodzianką, bo Rodriguez ostatnio także nic wielkiego nie gra.