Pewniaki na dziś: Piątek 26.12.

Po dniu przerwy – wszak Święta to nie czas na typowanie – wracamy z Pewniakami na Boxing Day. Dziś króluje oczywiście Premier League.

[sc:oddsring]13.45 – Chelsea – West Ham

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.23

Na początek piątkowych Pewniaków zaglądamy do angielskiej Premier League, gdzie dziś będzie miał miejsce tzw. Boxing Day. Starciem, które rozpocznie ten dzień będzie pojedynek Chelsea z West Ham United. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną co najmniej dwie bramki, ponieważ obie drużyny są ostatnio w bardzo dobrej formie. Chelsea ma serię czterech zwycięstw z rzędu, a goście pięciu meczów bez porażki. Obie drużyny w tym czasie dużo strzelają i dziś także bramkami nie powinni poskąpić.

[sc:oddsring]15.30 – TNS – Druids

Typ: 1
Kurs: 1.20

Z Anglii szybko i tylko na chwilę przenosimy się do walijskiej Premier League, gdzie odbędzie się dziś pięć meczów. Wybieramy jednak tylko jedno starcie i będzie to pojedynek TNS – Druids. Stawiamy, że to spotkanie wygrają gospodarze i nie ma co zbytnio tego uzasadniać. TNS to najmocniejsza drużyna w lidze, prawie nie do pokonania na własnym terenie, a na pewno nie przez słabiutkie Druids. Gospodarze na własnym stadionie wygrali ostatnie osiem meczów z Druids i dziś nie powinno być inaczej.

[sc:oddsring]16.00 – Crystal Palace – Southampton

Typ: x2
Kurs: 1.33

I już z powrotem jesteśmy w Anglii, ponieważ o 16 startują tu bardzo ciekawe mecze. Wybraliśmy trzy. Pierwszym z nich jest pojedynek Crystal Palace z Southampton. Stawiamy, że tego spotkania goście nie przegrają, ponieważ po ostatnich ciężkich meczach z Manchesterem United, Arsenalem, czy Manchesterem City ostatnio się podnieśli i ograli Everton aż 3:0. Gospodarze za to od dawna furory nie robią, obecnie mają serię pięciu meczów bez zwycięstwa i dziś także nie powinni wygrać, oby.

[sc:oddsring]16.00 – Manchester United – Newcastle Utd

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.22

Ze stadionu Crystal Palace przenosimy się na Old Trafford, gdzie miejscowy Manchester United podejmie Newcastle United. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną co najmniej dwie bramki. Gospodarze ostatnio mają bardzo dobrą serię, sześć zwycięstw, jeden remis i dużo bramek, dziś stać podopiecznych Louisa van Gaala na kilka goli, bo Newcastle na wyjazdach gra dość słabo. 1:4 z Arsenalem i 0:4 z Tottenhamem to bardzo słabe wyniki. Dwa gole w tym meczu powinny paść, bo znając obronę gospodarzy to i Newcastle jest zdolne do bramki.

[sc:oddsring]16.00 – Bournemouth – Fulham

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.22

Nasze piątkowe Pewniaki kończymy schodząc o ligę niżej, czyli do Championship. Zerkamy na mecz z polskim udziałem, czyli Bournemouth – Fulham i stawiamy, że w tym spotkaniu padną co najmniej dwie bramki, bo spotykają się dwie bardzo bramkostrzelne drużyny. Ostatnie wyniki gospodarzy to 6:1, 1:3, 5:3, 2:1, 2:2, 2:2, a gości to m.in. 4:0, 0:5, 1:2, 2:1, 3:3, 2:5. Tu goli po prostu nie może zabraknąć!