Pewniaki na dziś: Sobota 12.12.

Przedstawiamy Wam propozycje Pewniaków na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:oddsring]Hiszpania, godz. 20:30, Sevilla – Gijon, typ: 1, kurs; 1.36

Pojedynek dwóch ekip z dolnej połówki tabeli. Sevilla jest na miejscu dziesiątym i od dwóch meczów nie przegrała, natomiast Gijon wygrał zaledwie jeden pojedynek z ostatnich czterech. Gospodarze na początku stracili już sporo punktów i nie mogą pozwolić sobie na kolejne porażki. Stawiamy na ich pewny triumf na własnym obiekcie.

[sc:oddsring]Cypr, godz. 17:00, AEK Larnaca – Paphos, typ: 1, kurs: 1.20

Starcie wicelidera rozgrywek z dwunastą drużyną ligi. Gospodarze w tym sezonie stracili punkty w zaledwie czterech pojedynkach. Od pięciu potyczek są niepokonani, co dobrze zwiastuje przed meczem z Paphos. Jeśli Larnaca myśli w tym sezonie o czymś poważnym, to z takimi przeciwnikami musi wygrywać bez najmniejszych problemów.

[sc:oddsring]Serbia, godz. 18:00, Crvena – Surdulica, typ: 1, kurs: 1.20

Gospodarze to lider rozgrywek, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał i ma aż dziewiętnaście punktów przewagi nad drugim Boracem. Surdulica to dzieisąta siła ligi, która gra bardzo przeciętnie i nie ma żadnych argumentów, aby nawiązać walkę z wyżej notowanymi gospodarzami.

[sc:oddsring]Słowenia, godz. 17:30, Krsko – O. Ljubljana, typ: 2, kurs: 1.30

Kolejny mecz, w któym mamy wyraźnego faworyta. Starcie Dawida z Goliatem, tak trzeba je określić. Goście to ostatnia drużyna w lidze, która ma zaledwie szenaście punktów i do kolejnej ekipy traci sześć oczek. Goście są na pierwszym miejscu, w ostatnich pięciu meczach przegrali tylko raz i spisują się bardzo dobrze. Pewna dwójka.