Typy na dziś: Dubel na sobotę 12.12.

Wczorajszy dubel podobnie jak singiel zawiódł. Po raz kolejny na przeszkodzie do wygrania kuponu stanął nam… remis. Miejmy nadzieję, że zła karta się odwróci i dzisiaj wieczorem będziemy mogli cieszyć się z wygranej.

Pozycja 1: Anglia, godz. 16:00, West Ham – Stoke, typ: under 4.5 kartki, kurs: 1.60

Totalnie niezrozumiały kurs, jak i linia wystawiona na to spotkanie. Jedni i drudzy zaliczają się do grona ekip grających najbardziej fair play w całej lidze. Gospodarze średnio otrzymują 1.5 kartki na mecz, podobnie jak goście. West Ham na własnym stadionie bardzo rzadko otrzymuje upomnienia od sędziego. W ostatnich pięciu meczach tylko raz ta linia została przez obie drużyny pokryta. Stawiamy na czysty mecz i małą ilość upomnień od arbitra.

Pozycja 2: Polska, godz. 18:00, Lechia – Wisła, typ: X2, kurs: 1.91

Pomyślicie, że to polska liga, że Wisła osłabiona. No tak, ale my nie wyobrażamy sobie czwartej porażki z rzędu w wykonaniu krakowskiej ekipy. Co prawda w tym meczu nie zobaczymy w barwach gości Guerriera, Brożka, czy też Jovicia, ale intuicja podpowiada nam, że mimo tego ekipa z Krakowa zdobędzie minimum jeden punkt. Gospodarze nie zachwycają, mają podobnie jak Krakowianie, tymczasowego trenera. Goście, jeśli myślą o utrzymaniu się w pierwszej ósemce nie mogą tego meczu przegrać. Głowacki i spółka podejdą do niego bardzo zmobilizowani, co naszym zdaniem zaowocuje punktami.

[sc:bet365] Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 3.06

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.