Pewniaki na dziś: Środa 11.11.

Przedstawiamy Wam propozycje Pewniaków na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:oddsring]Piłka ręczna, godz. 20:45, Montpellier – Nantes, typ: 1, kurs: 1.16

Pojedynek wicelidera tabeli z ósmą drużyną w tabeli. Gospodarze u siebie spisują się świetnie i tracą w tabeli tylko dwa punkty do prowadzącego PSG. Goście ostatnio wygrali dwa mecze pod rząd, ale naszym zdaniem w starciu z wyżej notowanymi gospodarzami są bez szans.

[sc:oddsring]Piłka ręczna, godz. 19:00, Chartres – St. Raphael, typ: 2, kurs: 1.20

Kolejny mecz, w którym faworyt jest znany i jednoznaczny. Goście zajmują trzecie miejsce w lidze i prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze. Gospodarze to beniaminek, który jest totalnym outsiderem i nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani razu. Dzisiaj ciężko gospodarzom będzie poprawić tą statystykę.

[sc:oddsring]Siatkówka, godz. 20:30, Milano – Molfetta, typ: 2, kurs: 1.20

Molfetta sezon rozpoczęła dosyć przeciętnie, bo jak na razie zawodnicy tego klubu plasują się na siódmej lokacie. Gospodarze jednak są w o wiele gorszych nastrojach, bo jak na razie jeszcze nie wygrali i są na ostatniej pozycji. Ostatnie dwa mecze między tymi drużynami wygrywała Molfetta i uważamy, że dziś będzie podobnie.

[sc:oddsring]Siatkówka, godz. 20:30, Padova – Lube Civitanova, typ: 2 – 1.5 seta, kurs: 1.26

Gospodarze są w słabej formie, bo wygrali tylko jedno z ostatnich pięciu rozgrywanych spotkań. Goście spisują się o niebo lepiej, bo jak na razie mogą się pochwalić passą czterech zwycięstw z rzędu. Z dzisiejszym przeciwnikiem Lube Civitanova nigdy nie przegrała i uważamy, że siatkarze tego klubu dzisiaj odniosą kolejne przekonujące zwycięstwo.