Overy na dziś: Środa 11.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 14:45, Bełchatów – Rzeszów, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Starcia Bełchatowa z Rzeszowem zawsze są emocjonujące i wyrównane. Naszym zdaniem dzisiejszy mecz nie powinien zakończyć się w trzech setach. Obie ekipy dobrze rozpoczęły sezon i są w niezłej dyspozycji. Naszym zdaniem cztery sety w tym meczu to minimum.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 17:00, Kędzierzyn-Koźle – Będzin, typ: under 136.5pkt, kurs: 1.80

Będzin sezon rozpoczął od dwóch porażek, czyli wprost przeciwnie od swoich dzisiejszych przeciwników. Gospodarze wygrali bez utraty seta z Politechniką Warszawską, czyli ekipą o klasę lepszą od dzisiejszych gości. W przeszłości Kędzierzyn nie miał żadnych problemów z Będzinem i dziś spodziewamy się krótkiego meczu.

[sc:comeon]Piłka ręczna, godz. 20:30, Benidorm – Barcelona, typ: over 62.5 gola, kurs: 1.80

Barcelona to lider tabeli, który ma najlepszą formację defensywną w lidze. Zawodnicy tego klubu na mecz średnio rzucają około 40 goli. Dzisiaj zmierzą się z totalnym outsiderem, bowiem gospodarze sklasyfikowani są na przedostatnim miejscu w tabeli. Stawiamy na prawdziwy pogrom i jednostronny pojedynek.