Pezzella: Najgorszy okres za mną

sports news

German Pezzella był jednym z trzech piłkarzy Fiorentiny, którzy zarazili się koronawirusem SARS-CoV-2.

Oprócz Argentyńczyka w zespole „Violi” z Toskanii pozytywny wynik testu uzyskało dwunastu innych zawodników.

– Myślę, że najgorsze już minęło w moim przypadku. Miałem pewne objawy, ale na szczęście nie były poważne – wyznał Pezzella dla „Corriere dello Sport”.

– Spokojnie przeszedłem przez to doświadczenie, ale na początku trochę się obawiałem. Moje objawy nie były bardzo silne i starałem się zachować spokój – podkreślił Latynos.

– Najgorszy okres za mną. Minęło już kilka dni i myślę, że będę musiał zrobić nowy test, aby sprawdzić, czy jestem już całkowicie negatywny – dodał Pezzella.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.