PGE Ekstraliga: Beniaminek słabszy od mistrza

sports news

Speed Car Motor Lublin przegrał u siebie z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno 40:50 w drugim piątkowym meczu czwartej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

„Byki” odniosły w ten sposób czwarte zwycięstwo w sezonie, natomiast „Koziołki” doznały trzeciej z rzędu porażki.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 2: Dominik Kubera i Bartosz Smektała świetnie rozegrali pierwszy wiraż, zostawiając za swoimi plecami Wiktora Lamparta i Wiktora Trofimowa. Duet mistrzów Polski nie dał się już rozdzielić i gospodarze po dwóch wyścigach przegrywali 4:8.

Bieg 4: Piotr Pawlicki po przegranym starcie minął na dystansie Wiktora Lamparta. Punkt kosztem Mikkela Michelsena wywalczył natomiast na ostatnim okrążeniu Bartosz Smektała. Drugie z rzędu 2:4 i po pierwszej serii wyścigów było 8:16.

Bieg 5: Nieudana rezerwa taktyczna gospodarzy. Paweł Miesiąc i Dawid Lampart musieli uznać wyższość Emila Sajfutdinowa i Jaimona Lidseya, który popisał się efektowną szarżą na pierwszym wirażu. Druga podwójna wygrana przyjezdnych i już 9:21!

Bieg 7: Piotr Pawlicki w parze z Kuberą okazali się lepsi od Miesiąca i słabo dysponowanego Andreasa Jonssona. Trzecie podwójne zwycięstwo mistrzów Polski i 14:28 po dwóch seriach wyścigów.

Bieg 8: Mikkel Michelsen i Wiktor Lampart podtrzymali nadzieję kibiców „Koziołków”, pokonując podwójnie niespodziewanie Sajfutdinowa i Lidseya. Beniaminek zmniejszył w ten sposób straty do stanu 19:29.

Bieg 12: Sajfutdinow zrehabilitował się za poprzedni swój wyścig, pokonując w parze z Kuberą wprowadzonych z rezerwy taktycznej Wiktora Lamparta i Michelsena. Czwarte podwójne zwycięstwo „Byków” i 31:41 na trzy wyścigi przed końcem spotkania.

Bieg 13: Piotr Pawlicki po słabszym wyjściu spod taśmy zdołał przebić się na czoło stawki i nie oddał już prowadzenia do mety, mimo ambitnej pogoni Miesiąca. Punkt Kubery kosztem Lamberta sprawił, że przy stanie 33:45 mistrzowie Polski byli już pewni czwartego z rzędu zwycięstwa w bieżącym sezonie.

Zawodnik meczu: Dominik Kubera. Udanie zastępował niedysponowanego Janusza Kołodzieja i osiągnął przy Alejach Zygmuntowskich dwucyfrowy dorobek. Tylko Piotr Pawlicki był skuteczniejszy w ekipie „Byków”.

* * * * * *
Speed Car Motor Lublin – Fogo Unia Leszno 40:50

Motor: Mikkel Michelsen 13 (0,3,3,3,1,3), Paweł Miesiąc 11 (3,1,0,3,2,2), Wiktor Lampart 5 (1,2,2,0,0), Dawid Lampart 5 (2,0,1,2), Andreas Jonsson 3 (0,1,1,1), Robert Lambert 2 (0,2,0), Wiktor Trofimow 1 (0,1).

Unia: Piotr Pawlicki 13 (3,3,3,3,1), Dominik Kubera 10 (3,2,2,2,1), Emil Sajfutdinow 8 (1,3,0,3,1), Jaimon Lidsey 7 (2,2,1,2,0), Bartosz Smektała 6 (2,1,0,3), Janusz Kołodziej 3 (3,d), Brady Kurtz 3 (1,2,0,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.