PGE Ekstraliga: Falubaz lepszy od Włókniarza

sports news

Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał u siebie forBET Włókniarz Częstochowa 49:41 w drugim niedzielnym meczu siódmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Siedmiokrotni mistrzowie Polski dzięki piątej wygranej w sezonie awansowali na drugie miejsce w tabeli. “Lwy” doznały natomiast czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na czwartej lokacie w klasyfikacji.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 3: Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek znakomicie rozegrali pierwszy łuk, zostawiając za swoimi plecami Fredrika Lindgrena i Adriana Miedzińskiego. Szwed przez chwilę rozdzielił duet gospodarzy, ale kontratak lidera klasyfikacji generalnej Grand Prix przy bandzie pogrążył Skandynawa. Pierwsza podwójna wygrana miejscowych i 11:7.

Bieg 4: Mocna riposta gości. Matej Żagar i Michał Gruchalski powstrzymali na pierwszym wirażu rozpędzającego się Martina Vaculika i Słowak nie był w stanie odrobić strat na dystansie. Norbert Krakowiak nie liczył sie w stawce. Pierwsze podwójne zwycięstwo podopiecznych Marka Cieślaka i remis 12:12.

Bieg 7: Michael Jepsen Jensen i Nicki Pedersen uciekli na starcie Żagarowi, który na dystansie gonił ambitnie trzykrotniego mistrza świata, ale bez powodzenia. Jakub Miśkowiak po raz drugi w tych zawodach oglądał tylko plecy swoich rywali. Druga podwójna wygrana Falubazu, który po dwóch seriach prowadził 24:18.

Bieg 10: Protasiewicz i Dudek po raz drugi w tych zawodach zdecydowanie lepsi od pary przyjezdnych. Tym razem wyższość krajowych liderów zielonogórzan musieli uznać Gruchalski, który prowadził nawet po starcie oraz Żagar. Słoweniec po raz pierwszy zamknął stawkę wyścigu. Trzecie podwójne zwycięstwo Falubazu i 34:26 po trzech seriach.

Bieg 13: Dudek i Pedersen szybko pozbawili złudzeń Żagara i Lindgrena. Słoweniec w pewnym momencie niefortunnie przyblokował rozpędzającego się przy bandzie Szweda. Czwarta podwójna wygrana Falubazu, który szybko odpowiedział na porażkę 1:5 wyścig wcześniej. 43:35 przed biegami nominowanymi i goście mogli myśleć już tylko o remisie.

Bieg 14: Piotr Protasiewicz wykluczony po upadku w drugim łuku. Osamotniony w powtórce Vaculik, mimo przegranego startu, szybko minął przy bandzie Gruchalskiego i powiększał przewagę z okrążenia na okrążenie. Para “Lwów” minęła linię mety daleko za Słowakiem. Remis w tym wyścigu zapewnił ekipie z Grodu Bachusa prowadzenie 46:38 i piąte w sezonie zwycięstwo.

Zawodnik meczu: Patryk Dudek. Były indywidualny wicemistrz świata ani razu w tym spotkaniu nie oglądał pleców rywali z drużyny przeciwnej. Trzy wygrane biegi i dwucyfrowy dorobek potwierdziły jego wysoką dyspozycję z Krsko.

* * * * * *
Stelmet Falubaz Zielona Góra – forBET Włókniarz Częstochowa 49:41

Falubaz: Patryk Dudek 13 (2,3,2,3,3), Michael Jepsen Jensen 10 (2,3,2,3,0), Martin Vaculik 9 (1,3,2,0,2), Piotr Protasiewicz 8 (3,1,3,1,w), Nicki Pedersen 6 (1,2,1,2), Norbert Krakowiak 2 (2,0,0), Mateusz Tonder 1 (1,0,0).

Włókniarz: Leon Madsen 12 (3,2,3,1,2,1), Michał Gruchalski 11 (3,2,1,3,2), Fredrik Lindgren 9 (1,1,3,2,0,2), Matej Żagar 6 (3,1,0,1,1), Adrian Miedziński 2 (0,2,w), Paweł Przedpełski 1 (w,0,1), Jakub Miśkowiak 0 (0,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…