PGE Ekstraliga: Falubaz rozbił Get Well Toruń

sports news

Stelmet Falubaz Zielona Góra rozbił u siebie Get Well Toruń 53:37 w spotkaniu inaugurującym zmagania nowego sezonu PGE Ekstraligi.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 3: Piotr Protasiewicz znakomicie rozegrał pierwszy łuk, powstrzymując rozpędzającego się Chrisa Holdera. Na dystansie do kapitana Falubazu dołączył Martin Vaculik. Słowak w popisowy sposób minął przy bandzie najpierw Jacka Holdera, a następnie jego starszego brata. Pierwsze podwójne zwycięstwo i 11:7.

Bieg 4: Maksymilian Bogdanowicz wykluczony po kolizji z Norbertem Krakowiakiem. Osamotniony w powtórce Niels Kristian Iversen postraszył Nickiego Pedersena, ale bardziej doświadczony jego rodak był szybszy na mecie. Jeden punkt Krakowiaka zwiększył prowadzenie zielonogórzan do wyniku 15:9 po pierwszej serii.

Bieg 7: Iversen stoczył ciekawy pojedynek z Patrykiem Dudkiem, ale musiał uznać wyższość wychowanka Falubazu. Igor Kopeć-Sobczyński nie był w stanie z kolei zagrozić Michaelowi Jepsenowi Jensenowi w walce o jeden punkt. Ekipa z Winnego Grodu powiększyła przewagę do stanu 25:17.

Bieg 14: Jason Doyle miał najszybszy moment startowy, ale Australijczyka zdołali przechytrzyć na dystansie zarówno Protasiewicz, jak i Vaculik. Norbert Kościuch zamknął stawkę wyścigu. Drugie podwójne zwycięstwo Falubazu i 48:36.

Bieg 15: Dudek i Pedersen po wygranym wyjściu spod taśmy kontrolowali wyścig i Doyle z Iversenem nie byli w stanie rozdzielić duetu gospodarzy. Mocny akcent na koniec i trzecie podwójne zwycięstwo zielonogórzan. Podopieczni Adama Skórnickiego ostatecznie wygrali wysoko 53:37.

Zawodnik meczu: Nicki Pedersen. Powrót do Grodu Bachusa był dla Duńczyka wyjątkowo okazały. Trzykrotny indywidualny mistrz świata jak zawsze był szybki na starcie i nieuchwytny na dystansie.

* * * * * *
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 53:37

Falubaz: Nicki Pedersen 14 (3,3,3,2,3), Martin Vaculik 11 (2,3,2,1,3), Patryk Dudek 11 (1,3,3,2,2), Piotr Protasiewicz 9 (3,0,1,3,2), Michael Jepsen Jensen 4 (2,0,1,1), Mateusz Tonder 3 (3,0,0), Norbert Krakowiak 1 (w,1,0).

Get Well: Niels Kristian Iversen 14 (2,2,3,3,3,1), Jason Doyle 10 (3,2,2,2,1,0), Chris Holder 5 (1,2,2,0), Igor Kopeć-Sobczyński 3 (2,0,1), Jack Holder 2 (0,1,1,0), Norbert Kościuch 2 (0,1,1,0), Maksymilian Bogdanowicz 1 (1,w,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.