PGE Ekstraliga: Iversen u boku Holty w Częstochowie

sports news

Rune Holta, Chris Holder i Jason Doyle poprowadzą pary Get Well Toruń w piątkowym meczu w Częstochowie z miejscowym forBET Włókniarzem w ramach jedenastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Norwega z polskim paszportem oraz byłych indywidualnych mistrzów świata wspierać będą Duńczyk Niels Kristian Iversen, Norbert Kościuch, Igor Kopeć-Sobczyński oraz Maksymilian Bogdanowicz. Rezerwowym będzie Australijczyk Jack Holder.

Wśród „Lwów” duetami pokierują Leon Madsen, Adrian Miedziński oraz Matej Żagar. Drugą linię gospodarzy utworzą Paweł Przedpełski, Szwed Fredrik Lindgren oraz Michał Gruchalski i Jakub Miśkowiak.

Pierwszy mecz tych drużyn na Motoarenie w Grodzie Kopernika zakończył się zwycięstwem podopiecznych Marka Cieślaka 51:39.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Częstochowie:

Get Well Toruń:
1. Rune Holta
2. Niels Kristian Iversen
3. Chris Holder
4. Norbert Kościuch
5. Jason Doyle
6. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Maksymilian Bogdanowicz

forBET Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Paweł Przedpełski
11. Adrian Miedziński
12. Fredrik Lindgren
13. Matej Żagar
14. Michał Gruchalski
15. Jakub Miśkowiak

(składy za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.