PGE Ekstraliga: Jonsson u boku Miesiąca w Zielonej Górze

sports news

Paweł Miesiąc, Dawid Lampart i Duńczyk Mikkel Michelsen poprowadzą pary Speed Car Motoru Lublin w piątkowym meczu piątej rundy PGE Ekstraligi w Zielonej Górze.

Duety „Koziołków”, które przegrały ostatnie trzy spotkania, uzupełnią Szwed Andreas Jonsson, Brytyjczyk Robert Lambert oraz Wiktor Lampart i Wiktor Trofimow.

Trener Stelmet Falubazu Adam Skórnicki po zwycięskich derbach Ziemi Lubuskiej w Gorzowie zdecydował, że pary zielonogórzan poprowadzą Duńczyk Nicki Pedersen, Piotr Protasiewicz oraz Słowak Martin Vaculik.

„Drugą linię” ekipy z Myszką Miki na plastronach utworzą Duńczyk Michael Jepsen Jensen, Patryk Dudek oraz Damian Pawliczak i Norbert Krakowiak. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:00.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Zielonej Górze:

Speed Car Motor Lublin:
1. Paweł Miesiąc
2. Andreas Jonsson
3. Dawid Lampart
4. Robert Lambert
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Nicki Pedersen
10. Michael Jepsen Jensen
11. Piotr Protasiewicz
12. Patryk Dudek
13. Martin Vaculik
14. Damian Pawliczak
15. Norbert Krakowiak

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.