PGE Ekstraliga: Kołodziej u boku Kurtza na Motoarenie

sports news

Rosjanin Emil Sajfutdinow, Australijczyk Brady Kurtz oraz Piotr Pawlicki poprowadzą pary Fogo Unii Leszno w niedzielnym meczu w Toruniu przeciwko Get Well w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi.

„Drugą linię”, osłabionych po kontuzji Jarosława Hampela mistrzów Polski, tworzyć będą Dominik Kubera, Bartosz Smektała i Janusz Kołodziej. W ekipie „Aniołów” do tej roli desygnowani zostali Australijczyk Jack Holder, który pełni rolę rezerwowego, a także Norbert Kościuch, Maksymilian Bogdanowicz oraz Igor Kopeć-Sobczyński.

Duetami zespołu z Grodu Kopernika, który na inaugurację przegrał w Zielonej Górze 37:53, pokierują natomiast Duńczyk Niels Kristian Iversen oraz Australijczycy Chris Holder i Jason Doyle.

Transmisja meczu Get Well Toruń – Fogo Unia Leszno w niedzielę od godziny 15:30 w stacji „nSport +”!

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Toruniu:

Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow
2. Tymoteusz Picz
3. Brady Kurtz
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Bartosz Smektała

Get Well Toruń:
9. Jason Doyle
10. Norbert Kościuch
11. Chris Holder
12. Filip Nizgorski
13. Niels Kristian Iversen
14. Maksymilian Bogdanowicz
15. Igor Kopeć-Sobczyński

(składy za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.