PGE Ekstraliga: Łaguta wesprze GKM w Zielonej Górze

sports news

Duńczyk Kenneth Bjerre, Przemysław Pawlicki oraz wracający po kontuzji Rosjanin Artiom Łaguta poprowadzą pary MrGarden GKM Grudziądz w piątkowym meczu trzeciej rundy PGE Ekstraligi w Zielonej Górze z miejscowym Falubazem.

Trener Robert Kempiński desygnował do „drugiej linii” Szweda Antonio Lindbaecka, Krzysztofa Buczkowskiego oraz juniorów. W ekipie z Grodu Bachusa w tej roli wystąpią Duńczyk Michael Jepsen Jensen, Słowak Martin Vaculik, a także Mateusz Tonder i Norbert Krakowiak.

Duetami siedmiokrotnych mistrzów Polski pokierują natomiast Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz oraz Duńczyk Nicki Pedersen. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 20:30.

* * * * * * *
Awizowane składy na mecz w Zielonej Górze:

MrGarden GKM Grudziądz:
1. Kenneth Bjerre
2. Antonio Lindbaeck
3. Przemysław Pawlicki
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Łaguta
6. Patryk Rolnicki
7. Marcin Turowski

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Michael Jepsen Jensen
11. Piotr Protasiewicz
12. Martin Vaculik
13. Nicki Pedersen
14. Mateusz Tonder
15. Norbert Krakowiak

(składy za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.