PGE Ekstraliga: Miedziński prowadzącym parę w Grudziądzu

sports news

Duńczyk Leon Madsen, Adrian Miedziński oraz Słoweniec Matej Żagar poprowadzą pary forBET Włókniarza Częstochowa w piątkowym meczu w Grudziądzu z miejscowym MRGarden GKM w ramach drugiej rundy PGE Ekstraligi.

Drugą linię „Lwów” tym razem utworzą Szwed Fredrik Lindgren, Paweł Przedpełski oraz Michał Gruchalski i Jakub Miśkowiak. W ekipie gospodarzy w tej roli wystąpią juniorzy i Krzysztof Buczkowski.

Duetami zespołu z Pomorza pokierują natomiast Szwed Antonio Lindbaeck, Przemysław Pawlicki oraz Duńczyk Kenneth Bjerre. Za kontuzjowanego Rosjanina Artioma Łagutę stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 20:30.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Grudziądzu:

forBET Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Paweł Przedpełski
3. Adrian Miedziński
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Żagar
6. Michał Gruchalski
7. Jakub Miśkowiak

MrGarden GKM Grudziądz
9. Antonio Lindbaeck
10. Artiom Łaguta (z/z)
11. Przemysław Pawlicki
12. Krzysztof Buczkowski
13. Kenneth Bjerre
14. Marcin Turowski
15. Patryk Rolnicki

(składy za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.