PGE Ekstraliga: Miesiąc prowadzącym parę przeciwko mistrzom Polski

sports news

Rosjanin Emil Sajfutdinow, Australijczyk Brady Kurtz oraz Piotr Pawlicki poprowadzą pary Fogo Unii Leszno w piątkowym meczu w Lublinie z miejscowym Speed Car Motorem w ramach czwartej rundy PGE Ekstraligi.

Duety mistrzów Polski, którzy na starcie sezonu odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu, uzupełnią Australijczyk Jaimon Lidsey, Janusz Kołodziej oraz startujący z pozycji juniorów Dominik Kubera i Bartosz Smektała.

„Drugą linię” beniaminka utworzą natomiast Szwed Andreas Jonsson, Brytyjczyk Robert Lambert oraz Wiktor Trofimow i Wiktor Lampart. Pary „Koziołków”, które wygrały na razie tylko na inaugurację u siebie z MrGarden GKM Grudziądz, poprowadzą Paweł Miesiąc, Dawid Lampart i Duńczyk Mikkel Michelsen.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Lublinie:

Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow
2. Jaimon Lidsey
3. Brady Kurtz
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Bartosz Smektała

Speed Car Motor Lublin:
9. Paweł Miesiąc
10. Andreas Jonsson
11. Dawid Lampart
12. Robert Lambert
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Trofimow
15. Wiktor Lampart

(składy za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.