PGE Ekstraliga: Mistrz upokorzył „Lwy”, komplet Sajfutdinowa

sports news

forBET Włókniarz Częstochowa uległ u siebie Fogo Unii Leszno 31:59 w pierwszym niedzielnym zaległym meczu rozgrywek PGE Ekstraligi.

„Lwy” po drugiej porażce w sezonie pozostały na trzeciej lokacie w tabeli. Piąte zwycięstwo z rzędu natomiast umocniło broniące tytułu „Byki” na czele klasyfikacji.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 3: Fredrik Lindgren dopiero na ostatnim wirażu minął przy bandzie Jarosława Hampela i wywalczył dwa punkty. Janusz Kołodziej był poza zasięgiem Szweda. Adrian Miedziński oglądał plecy wszystkich rywali. 7:11 po trzech wyścigach.

Bieg 7: Dominik Kubera i Piotr Pawlicki nie dali szans Leonowi Madsenowi oraz Pawłowi Przedpełskiemu, który po raz drugi zamknął całą stawkę. Drugie z rzędu podwójne zwycięstwo „Byków” i po dwóch seriach było już 13:29.

Bieg 10: Lindgren i Miedziński bezradni w konfrontacji z Piotrem Pawlickim i bezbłędnym w swoim trzecim podejściu Bartoszem Smektałą. Trzecia podwójna wygrana przyjezdnych powiększyła stratę podopiecznych Marka Cieślaka do stanu 19:41.

Bieg 12: Fantastyczny pościg i efektowna jazda przy samej bandzie Emila Sajfutdinowa. Rosjanin na ostatniej prostej wyprzedził prowadzącego niespodziewanie od startu Jakuba Miśkowiaka. Za ich plecami Kubera poradził sobie ze słabo dysponowanym Lindgrenem i przy stanie 24:48 podopieczni Piotra Barona mogli już celebrować okazałe zwycięstwo w Częstochowie.

Bieg 15: Kubera długo dzielnie bronił się przed atakami Madsena, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Duńczyka. Matej Żagar, pokonując Smektałę w walce o jeden punkt, zapewnił „Lwom” jedyny w tych zawodach zwycięski wyścig! Podopieczni Cieślaka nie uchronili się jednak przed blamażem i przegrali wyraźnie 39:51.

Zawodnik meczu: Emil Sajfutdinow. Rosjanin dał pod Jasną Górą pokaz widowiskowej jazdy, która na długo zostanie zapamiętana. Niesamowite szarże przy bandzie w dwunastym wyścigu i zwycięstwo na ostatniej prostej to był wręcz galaktyczny poziom.

* * * * * *
forBET Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno 31:59

Włókniarz: Leon Madsen 12 (2,1,2,3,1,3), Fredrik Lindgren 6 (2,0,1,1,0,2), Matej Żagar 6 (2,1,2,0,1), Jakub Miśkowiak 4 (2,0,2,0), Adrian Miedziński 2 (0,2,0,0), Michał Gruchalski 1 (1,0,0), Paweł Przedpełski 0 (0,0).

Unia: Emil Sajfutdinow 12 (3,3,3,3), Piotr Pawlicki 11 (1,2,2,3,3), Janusz Kołodziej 10 (3,2,3,2), Bartosz Smektała 9 (3,3,3,0), Jarosław Hampel 6 (1,3,0,1,1), Dominik Kubera 6 (0,3,1,2), Brady Kurtz 5 (1,1,1,2).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.