PGE Ekstraliga: Przełożony mecz Sparty ze Stalą

sports news

Piątkowe spotkanie z Truly.work Stalą Gorzów zostało przełożone ze względu na niesprzyjające prognozy pogody – poinformowała Betard Sparta Wrocław na swojej oficjalnej stronie.

Dziewięciokrotni mistrzowie Polski nalegali na powtórzenie meczu 17 maja. W tym terminie Stadion Olimpijski nie jest jednak dostępny. Klub z Dolnego Śląska, aby uciąć wszelkie spekulacje zaproponował, aby przychylić się do prośby lubuskiego klubu, ale jednocześnie zmienić gospodarza meczu.

W efekcie porozumienia pierwszy mecz z ekipą Stali rozegrany zostanie 17 maja w Gorzowie. Rewanż na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się 30 czerwca.

(za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.