PGE Ekstraliga: Sparta podejmie Get Well 19 maja

sports news

Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Get Well Toruń w niedzielę 19 maja – poinformowała Speedway Ekstraliga na swojej oficjalnej stronie. Początek zawodów ustalono na godzinę 20:15.

Pierwotnie spotkanie trzeciej rundy PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim miało być rozegrane minionej niedzieli, ale na przeszkodzie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczne.

– Prognozy pogody nie były optymistyczne. Pogarszający się stan toru i coraz mocniej padający deszcz z godziny na godzinę sprawił, że nie było możliwe bezpieczne rozegranie tego spotkania – wyjaśnił przyczynę odwołania zawodów sędzia Artur Kuśmierz, w rozmowie udzielonej stacji „nSport +”.

Podopieczni Dariusza Śledzia mają na razie na swoim koncie porażkę i zwycięstwo. Zespół z Grodu Kopernika natomiast przegrał oba spotkania i zamyka klasyfikację.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.