PGE Ekstraliga: Stal bez korekt we Wrocławiu

sports news

Szymon Woźniak, Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik poprowadzą pary Truly.work Stali Gorzów w piątkowym meczu piątej rundy PGE Ekstraligi we Wrocławiu.

Trener Stanisław Chomski po przegranych derbach Ziemi Lubuskiej postanowił nic nie zmieniać w składzie i duety ekipy z Grodu nad Wartą uzupełnią Duńczycy Peter Kildemand i Anders Thomsen oraz Rafał Karczmarz i Mateusz Bartkowiak.

Trener Betard Sparty Dariusz Śledź zdecydował się natomiast przywrócić do zespołu Vaclava Milika, który był odsunięty od poprzednich zawodów w Grudziądzu. Czech poprowadzi parę z Jakubem Jamrogiem.

Pierwszy duet wrocławian utworzą Brytyjczyk Tai Woffinden i Przemysław Liszka, natomiast u boku Patryka Wojdyło i Maksyma Drabika startować będzie w pierwszej fazie spotkania Australijczyk Max Fricke. Początek zawodów na Stadionie Olimpijskim zaplanowano na godzinę 20:30.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz we Wrocławiu:

Truly.work Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Peter Kildemand
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak

Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Przemysław Liszka
11. Vaclav Milik
12. Jakub Jamróg
13. Max Fricke
14. Patryk Wojdyło
15. Maksym Drabik

(za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.