Piątek: Chcę grać więcej, czuję się w dobrej formie

sports news

Krzysztof Piątek w meczu z RB Lipsk wykorzystał rzut karny i pomógł swojej drużynie w zdobyciu punktu. Napastnik Herthy BSC przyznał, że podchodząc do piłki na jedenastym metrze czuł się pewnie.

– Bardzo się cieszę, że pomogłem drużynie. To jest dla mnie najważniejsze. Byłem wyznaczony do rzutu karnego, więc wziąłem piłkę. W tym momencie czułem się pewnie – powiedział Krzysztof Piątek, cytowany na oficjalnej stronie klubu. Polak wciąż jest rezerwowym w stołecznej drużynie.

– Oczywiście chcę grać więcej, ale Vedad Ibisević jest w świetnej formie, zdobywa bramki i pomaga zespołowi. Jeśli gra i trafia do siatki, ja też jestem szczęśliwy, ponieważ jest odpowiedzialny za zespół, tak jak ja – dodał napastnik.

– Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam więcej minut, ponieważ czuję się dobrze i jestem w formie. Zobaczymy jak będzie – podsumował reprezentant Polski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.