Pięczek trzy lata dłużej z Widzewem

sports news

Marcel Pięczek przedłużył kontrakt z Widzewem – poinformował klub z Łodzi na swojej oficjalnej stronie.

19-letni boczny obrońca parafował umowę, na mocy której w przypadku awansu na zaplecze PKO Ekstraklasy na koniec obecnego sezonu pozostanie zawodnikiem „czerwono-biało-czerwonych” przez kolejne trzy sezony.

Pięczek wystąpił w bieżącym sezonie w siedemnastu z 20 meczów ligowych Widzewa. – Cieszę się, że mogę związać swoją przyszłość z tak utytułowanym klubem i kontynuować karierę właśnie tu, gdzie dostałem szansę zaistnienia w zawodowym futbolu. Bardzo mi na tym zależało – podkreślił młody defensor po złożeniu stosownych podpisów.

Widzew po rundzie jesiennej zajmuje pozycję lidera tabeli zaplecza Fortuna 1. Ligi. – Mój cel sportowy się nie zmienia. Wiosną chcę pomóc drużynie uzyskać awans – dodał Marcel Pięczek.

(za widzew.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.