Piękny gest piłkarzy i trenerów Pogoni

sports news

Piłkarze i trenerzy Pogoni Szczecin przekształcili inicjatywę zakupu tabletów dla dzieci w inną konieczność.

Ostatecznie „Portowcy” nabyli 26 laptopów, dwie maszyny do szycia, a także przekazali 9 tysięcy złotych na rzecz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie.

Laptopy zostały przekazane szkole, która udostępni je najbardziej potrzebującym uczniom. Po zakończeniu epidemii komputery wrócą do placówki i na co dzień będą służyły wszystkim podopiecznym.

– Na tym się nie zatrzymaliśmy. Wiedzieliśmy, że na facebookowej grupie „Szczecinianki szyją maseczki dla lekarzy, służby zdrowia i obywateli” zawiązała się akcja szycia maseczek dla szpitali. Inicjatywa jest w fazie mocnego rozkwitu, ale zaczęło brakować sprzętu do pracy. Zainterweniowaliśmy. Wyszliśmy naprzeciw problemom, kupując dwie maszyny do szycia. Nie byliśmy w tym sami. Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” dołożyło środki finansowe, które zostały wykorzystane na nabycie materiału na maseczki. Pozostałą kwotę, około 9 tysięcy złotych, przekazaliśmy w formie darowizny dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ulicy Arkońskiej – poinformował rzecznik prasowy Pogoni Krzysztof Ufland.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.