Pierwszy baraż o PGE Ekstraligę 6 października

sports news

Pierwsze barażowe spotkanie o PGE Ekstraligę, w którym zmierzą się Stal Gorzów z Arged Malesa TŻ Ostrovią, odbędzie się 6 października – poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Początek meczu w Grodzie nad Wartą wyznaczono na godzinę 18:00. Transmisję przeprowadzi stacja “nSport + HD”. Rewanż odbędzie się tydzień później w Ostrowie Wielkopolskim.

Pierwsze podejście do zawodów zakończyło się niepowodzeniem i odwołaniem. Powodem takiej decyzji organizatorów spotkania były niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz zły stan toru na obiekcie im. Edwarda Jancarza.

Stal Gorzów zajęła siódme miejsce w sezonie 2019 rozgrywek PGE Ekstraligi, natomiast Ostrovia była finalistą zmagań na poziomie Nice 1. Ligi Żużlowej.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…