Pierzchała: Wzorem dla mnie są van Dijk, Ramos i Varane

sports news

– Jest coraz lepiej. Obecnie przechodzę rehabilitację, z dnia na dzień widać poprawę, jednak wciąż nie wiem ile czasu potrwa, nim będę w pełni sił – wyznał Piotr Pierzchała w rozmowie z oficjalnym serwisem Korony.

Wychowanek klubu z Kielc stawia przed sobą jasne cele na najbliższe miesiące. – Chciałbym przebić się do pierwszej jedenastki i grać jak najlepiej po to, aby ta forma rosła. Jestem ambitnym zawodnikiem, który bardzo dużo od siebie wymaga, stąd dalej chcę się rozwijać. Zobaczymy co los przyniesie – podkreślił 20-letni obrońca.

– Na mecze Korony chodziłem od małego, wówczas najbardziej podobał mi w się Edi Andradina i jego lewa noga. Piłkarze, których obecnie podziwiam i chciałbym się na nich wzorować, to m.in. Virgil van Dijk, Sergio Ramos, czy Raphael Varane – ujawnił Pierzchała.

– Na pewno będąc młodym zawodnikiem trzeba mieć w sobie dużo pokory i ciężko pracować. Zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli na każdym treningu będę dawać z siebie 100 procent, to w końcu to zaowocuje i tak się stało po przyjściu trenera Smyły. Postawił na mnie i widziałem, że mi ufa – zapewnia młody defensor.

– Gramy na jeden, dwa kontakty, a nie jak w juniorach, gdzie można było utrzymywać się przy piłce. Piłkarz musi mieć zawsze wysoko uniesioną głowę i patrzeć wszędzie, bo łatwo stracić futbolówkę i wtedy drużyna może mieć duży problem. Tempo gry jest większe, trzeba szybciej myśleć – porównał rywalizację seniorów i juniorów Pierzchała.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.