Piłkarz Torino wolny od koronawirusa

sports news

Klub włoskiej Serie A, Torino FC, poinformował, że ich jedyny piłkarz, który otrzymał pozytywny wynik badań na koronawirusa, jest już w pełni zdrowy.

Klub z Turynu nie podał danych personalnych zakażonego zawodnika.

“Informujemy, że piłkarz, który uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, jest już całkowicie zdrowy i wznowił indywidualne treningi” – napisano w oficjalnym komunikacie.

Pozostała część drużyny miała w poniedziałek trening poświęcony głównie pracy aerobowej i ćwiczeniom w utrzymywaniu się przy piłce.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.