Piłkarze i trener Romy bez pensji od marca do czerwca

sports news

Piłkarze i sztab szkoleniowy Romy nie będą przez najbliższe cztery miesiące pobierać wynagrodzenia – poinformowali trzykrotni mistrzowie Włoch w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie klubu.

„Giallorossi” są pierwszym zespołem w Serie A, który zdecydował się na tak radykalne posunięcie. Wcześniej na obniżki wynagrodzeń zdecydował się Juventus Turyn, ale w tym przypadku nie było mowy o całkowitej rezygnacji z dochodów za marzec, kwiecień, maj i czerwiec.

Piłkarze i sztab szkoleniowy Romy uratowali w ten sposób posady i zabezpieczenie innym pracownikom klubu z Wiecznego Miasta. „Wszyscy udowodnili, że naprawdę jesteśmy razem. Zawodnicy i trener udowodnili, że rozumieją, co oznacza ten klub. Dziękujemy za ich wspaniały gest w stosunku do pracowników” – podkreślono w oświadczeniu.

„Jeśli bieżący sezon zostanie wznowiony i zostanie zakończony, to zawodnicy, trener Paulo Fonseca i jego asystenci uzgodnili plan motywacyjny, który zostanie wypłacony, z zastrzeżeniem osiągnięcia określonych celów sportowych. W tym trudnym okresie kierownictwo klubu zrezygnuje także z części wynagrodzenia” – dodano w komunikacie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.