Piłkarze Lecha dostali wolne do 20 kwietnia

sports news

Sztab szkoleniowy Lecha Poznań zdecydował, że zawodnicy pierwszej drużyny będą mieli urlopy do 20 kwietnia. Część obcokrajowców wyjechała już ze stolicy Wielkopolski.

– Zdecydowaliśmy, że w tym świątecznym tygodniu piłkarze otrzymają nieco luzu, a w następnym będą mieli do wykonania zindywidualizowany tryb pracy. Urlopy trwają do poniedziałku, 20 kwietnia – powiedział trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw, cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

– Nie wiemy jeszcze, jak będziemy pracować w pierwszym okresie po powrocie. Mam nadzieję, że będą już wtedy możliwe zajęcie w niedużych grupach, tak jak to jest teraz choćby w Bundeslidze – dodał szkoleniowiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.