Pioli: Krytyka kibiców to dla mnie dodatkowy impuls

sports news

Stefano Pioli został w środę trenerem AC Milan. Zatrudnienie go jest bardzo mocno krytykowane przez kibiców „Rossonerich”.

– Przychodzę tutaj z entuzjazmem i pasją. Jestem przekonany, że możemy razem dokonać wielkich rzeczy – powiedział na konferencji prasowej Pioli, cytowany przez „Football Italia”.

– Mam szacunek do kibiców i oni mają prawo, aby mnie krytykować. Dla mnie to jest jednak dodatkowy impuls – dodał.

– Będę pracował nad mentalnym nastawieniem zawodników, a także nad ustawieniem drużyny na boisku. Czeka nas teraz 10 ważnych dni i postaramy się wykorzystać wszystko w tym czasie, co możemy – podkreślił.

AC Milan zajmuje 13. miejsce w tabeli Serie A ze zdobytymi dziewięcioma punktami w siedmiu meczach. W następnej kolejce podejmie u siebie US Lecce.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama