Pioli: Musimy być odpowiednio skoncentrowani

sports news

– Zostały nam do rozegrania dwa spotkania. Chcemy do obu meczów podejść odpowiednio przygotowani i skoncentrowani. Będą decydować detale – powiedział na konferencji przed meczem z Sampdorią, trener Milanu, Stefano Pioli.

– Musimy podejść do rywali z odpowiednim szacunkiem. Sampdoria nie dała się łatwo Juventusowi, radzą sobie naprawdę dobrze. Grają bez presji, bo już osiągnęli swój cel – dodał Pioli.

– Claudio Ranieri wykonał kawał dobrej roboty. O kolejnym sezonie będziemy myśleć po zakończeniu obecnego. Chcemy utrzymać formę, którą prezentujemy od stycznia – podsumował szkoleniowiec.

Milan zmierzy się w środę z Sampdorią. Początek spotkania o 19:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.