Piotr Nowak: Nie popadamy w przesadną euforię

– Nie możemy pozwolić sobie na wymianę ciosów z rywalem, czy wikłanie się w pojedynki. Musimy przede wszystkim grać piłką i wymieniać się pozycjami – przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Koroną Kielce szkoleniowiec Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

– Mimo że wygraliśmy wysoko w pierwszej kolejce, to nie popadamy w przesadną euforię. Po porażkach w meczach towarzyskich powtarzaliśmy sobie, że nie jesteśmy na dnie, tak samo po zwycięstwie 5:0 z Podbeskidziem nie jesteśmy jeszcze na szczycie – stwierdził opiekun Biało-Zielonych, cytowany przez “lechia.pl”.

– Musimy złapać w tym wszystkim emocjonalny balans i w meczu w Kielcach pokazać, że wygrana z bielszczanami to nie był przypadek – kontynuował.

– Na pewno musimy ustabilizować naszą dobrą dyspozycję. Musimy grać szybciej, niż w pierwszej połowie meczu z Podbeskidziem, gdzie popełniliśmy kilka błędów. W naszej grze nie było płynności, za długo holowaliśmy piłkę. Po przerwie w naszych poczynaniach dominowała już wymienność pozycji, dzięki czemu udało nam się strzelić bramki – zaznaczył.

– Liczę, że podobnie będzie z Koroną. Nie możemy pozwolić sobie na wymianę ciosów z rywalem, czy wikłanie się w pojedynki. Musimy przede wszystkim grać piłką i wymieniać się pozycjami. Dzięki temu będziemy nieprzewidywalni dla naszych przeciwników – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…