Plach: Wisła gra bardzo dobrą piłkę

sports news

Bramkarz Piasta Gliwice Frantisek Plach przed ligowym meczem z Wisłą Kraków przyznał, że spodziewa się trudnego spotkania. Golkiper docenił wysoką formę „Białej Gwiazdy”.

– Wisła gra bardzo dobrą piłkę. Dodatkowo, kiedy grają u siebie są bardzo mocni i trudno ich pokonać, ale my chcemy być jak najlepiej przygotowani. Dla nas liczy się to najbliższe spotkanie by osiągnąć na trudnym terenie korzystny wynik – powiedział Frantisek Plach w rozmowie z oficjalną stroną gliwickiego klubu.

– W pierwszej kolejności koncentrujemy się na sobie. Wiemy, że jeżeli będziemy dobrze przygotowani, to ten mecz będzie dla nas łatwiejszy – dodał bramkarz Piasta.

Plach w tym sezonie zachował czyste konto w dziesięciu meczach.

– W szatni najbardziej cieszymy się ze zwycięstw, ale czyste konto zawsze daje dużo radości – zaznaczył golkiper.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.