Plan przygotowań Rakowa Częstochowa

sports news

Raków Częstochowa przedstawił plan przygotowań do sezonu 2019/20. Piłkarze beniaminka do treningów wrócą 10 czerwca – czytamy na klubowej oficjalnej stronie internetowej.

Raków uda się na dwa zgrupowania. Na pierwsze do Woli Chorzelowskiej, a następnie do Warki. W trakcie przygotowań podopieczni Marka Papszuna rozegrają osiem meczów kontrolnych. Ich rywalami w sparingach będą m.in. Wisła Płock, SFC Opava i Zagłębie Sosnowiec.

*****
Plan przygotowań Rakowa Częstochowa do sezonu 2019/20:

10.06 – rozpoczęcie przygotowań
17.06-22.06 – obóz w Woli Chorzelowskiej
19.06 – mecz sparingowy (rywal poszukiwany)
22. 06 – Stal Mielec (sparing)
26.06 – mecz sparingowy (rywal poszukiwany)
29.06 – SFC Opava (sparing)
1.07-6.07 – obóz w Warce
3.07 – Znicz Pruszków (sparing)
6.07 – Wisła Płock (sparing)
12.07 – Zagłębie Sosnowiec (sparing)
12.07 – Skra Częstochowa (sparing).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…