Pochettino: Musimy mieć inny plan niż w poprzednich pięciu latach

sports news

Tottenham Hotspur wywalczył awans do finału Ligi Mistrzów, choć nie kupił żadnego zawodnika od 31 stycznia 2018 roku. Menedżer Mauricio Pochettino chce porozmawiać z prezesem Danielem Levy’m na temat przyszłości, bo uważa, że przy obecnej polityce transferowej niemożliwe będzie powtórzenie takiego wyniku.

– Nie jestem otwarty, aby zacząć nowy rozdział bez planu, bez jasnego pomysłu, bez bycia transparentnym – powiedział Pochettino, cytowany przez “BBC”.

– Wiem, jak działa ten biznes. Wiem, że po przenosinach na nowy stadion musimy działać w inny sposób. To jednak nie oznacza, że trzeba wydawać więcej lub mniej pieniędzy – dodał.

– Jeśli oczekujemy jednak, że w każdym sezonie będziemy celowali w finał Ligi Mistrzów, to musimy stworzyć plan. Ten plan powinien być inny niż to, co działo się w ostatnich pięciu latach. Jeśli jednak będziemy działali w ten sam sposób jak przez te pięć lat i będziemy myśleli, że co sezon będziemy w finale Ligi Mistrzów i pierwszej czwórce Premier League, rywalizując z takimi projektami jak Liverpool, Manchester City i Manchester United, to uważam, iż jesteśmy bardzo naiwni – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…