Podoliński: Mieliśmy pomysł na Lecha

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało w sobotę z Lechem Poznan 4:1 w 23. kolejce Ekstraklasy. Trener “Górali”, Robert Podoliński przyznał po meczu, że jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

– Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować drużynie za reakcję na porażkę w Gdańsku, bo tylko tego, albo i aż tego, mogliśmy się spodziewać. Jestem dumny z zespołu i to przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Jeżeli chodzi o odczarowanie stadionu, to nie jesteśmy przesądni – tylko ciężka praca i dobra gra spowodowała, że odnieśliśmy wreszcie zwycięstwo na swoim terenie – powiedział opiekun bielszczan cytowany przez oficjalną stronę internetową internetową klubu.

– Mieliśmy pomysł na Lecha i próbowaliśmy wyeliminować atuty mistrza Polski. Oprócz kilku momentów, kiedy Szymon Pawłowski zamieszał w naszym polu karnym, dobrze nam to wychodziło. Podobała mi się również współpraca Roberta Demjana i Mateusza Szczepaniaka. Skuteczność i kontrataki pozwoliły nam wygrać to spotkanie i z tych elementów również jestem bardzo zadowolony – kontynuował.

– Szukaliśmy jakości w grze defensywnej, ponieważ mieliśmy problemy z tym elementem i para Piacek – Baranowski rozegrała dobre zawody. Josef wygrał wiele pojedynków główkowych i zebrał dużo bezpańskich piłek. Z pozytywnej strony pokazał się Samuel Stefanik, który po wejściu na boisko dał nam wiele jakości i pokazał kilkoma zagraniami, że takiej dziesiątki właśnie w Bielsku szukaliśmy – podsumował.

Bielszczanie odnieśli piąte zwycięstwo w lidze i zajmują aktualnie czternastą pozycję w tabeli. W następnej kolejce ich rywalem będzie Wisła Kraków.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…